KURZY

Kurzy sú realizované v priestoroch našej autoškoly. Poskytujeme študijné materiály s testami v cene kurzu. Jazdy praktického výcviku sú plánované časovo podľa potrieb uchádzačov a podľa individuálnej dohody s inštruktorom. Teoretická výučba prebieha v poobedňajších až večerných hodinách, v dňoch a čase, ktorý vyhovuje skupine.
Dĺžka kurzu je 8 - 12 týždňov. Príprava sa skladá z teoretickej výučby a praktického výcviku v rozsahu platných učebných osnov.
Automaticky k výcviku vodičov pre skupinu B (osobné motorové vozidlo) je aj získanie oprávnenia na vedenie vozidla skupiny:
B1 - tojkolky a štvorkolky do celkovej hmotnosti 550 kg
AM - moped do maximálnej rýchlosti 45 km/h a obsahu motora do 50 cm3.
Cena kurzu pre skupinu B je priebežne aktualizovaná, Možnosť platby jednorázovo alebo na splátky.
V cene je zahrnuté:
Teória
Jazdy
Autocvičisko
Testovanie
Možnosť voľby inštruktora a vozidla 

Samozejmosťou u nás sú aj kondičné jazdy. Individuálny prístup inštruktora ti pomôže zvládnuť to, v čom sa chceš zdokonaliť. Jazdy prispôsobíme tvojim schopnostiam a požiadavkám. Kondičné jazdy majú zväčša 2 x 45 minút. Možnosť je aj individuálnej dohody.
Cena kondičnej jazdy je 20 EUR za 1 vyučovaciu hodinu /45min./
Cena kondičnej jazdy na aute s automatickou prevodovkou je 25,- EUR za vyučovaciu 45 min. hodinu /TOYOTA AURIS HYBRID/ 

Darujte kurz alebo kondičné jazdy svojim blízkym! Kontaktujte nás vo formulári nižšie. Odber osobne, alebo po dohode zašleme mailom (pdf).

Zdravotnú prípravu zabezpečujeme v priestoroch našej autoškoly, vykonáva ju akreditovaná partnerská organizácia vrátane záverečnej skúšky. Naša autoškola má s touto organizáciou dlhodobo najlepšie skúsenosti a zabehnutú bezproblémovú spoluprácu, ktorá garantuje vašu spokojnosť.
Cena za absolvovanie kurzu zdravotnej prípravy je 25 EUR a prebieha v našich priestoroch.

aktuálne: pridané dňa: 26.3.2020

Vzhľadom na núdzovú situáciu na Slovensku sú zrušené všetky aktivity autoškôl až do odvolania . O zmenách vás budeme informovať na našom webe a fb. Ďakujeme za pochopenie, kolektív Autoškoly Švec.

how to build your own site for free

Najbližší kurz otvárame

NEZÁVÄZNE SA PRIHLÁSIŤ 

Plánujete si urobiť VP? Prihláste sa nám, my vám zavoláme!

PRIHLÁŠKY A DOKUMENTY

Prihlášku stiahnuť, obojstranne vytlačiť, vyplniť a potvrdiť u lekára. V prípade našej neprítomnosti ju vhoďte spolu s prihláškou do našej schránky. 


Ochrana osobných údajov